Oferta dla Firm

Czy zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób skuteczniej motywować swoich pracowników i jak zmniejszyć ich absencję chorobową? Jesteś zainteresowany najnowszymi formami benefitów pracowniczych?

Opieka medyczna jest uznawana przez pracowników za jeden z najważniejszych benefitów pozapłacowych. Benefity zwiększają motywację osób już pracujących, lecz także są atrakcyjną kartą przetargową podczas negocjacji z nowymi pracownikami, których firma chce zatrudnić.

Powiedz nam, czego od nas oczekujesz i jakie są potrzeby Twojej firmy, a my – niezależnie od tego, ilu pracowników zatrudniasz – przygotujemy najlepiej dostosowane do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa abonamenty medyczne. Dzięki temu połączysz troskę o zdrowie swoich pracowników z realizacją celów biznesowych firmy. Zwiększając satysfakcję z pracy osób pracujących, zwiększysz zyski przedsiębiorstwa.

Pakiety medyczne oferowane przez nas można połączyć z badaniami medycyny pracy oraz rozszerzyć na teren całego kraju dzięki wykorzystaniu placówek sieci partnerskiej

 

Naszym pacjentom zapewniamy:

  • umawianie wizyt przez telefon
  • historię wizyt i wyniki badań on-line
  • SMS-y przypominające o wizycie
  • Prowadzimy systematyczne badania na temat tego, w jaki sposób nasza opieka medyczna wpływa na zmniejszenie absencji pracowników.

Sprawdź, jaką ofertę przygotujemy dla Ciebie.

Już od 109 zł miesięcznie…